My grandmother Mary was born in 1946 in Boleslawiec, is a medium-sized city located in the province dolnośląskie.

Marysia has got seven siblings. She was  a Polish teacher. She has   retired and with her husband realized that  their  biggest dream was traveling around the world.

The  retirement was a turning point in her life, because right now they can only take care of themselves. She is a happy and fulfilled woman now.

 

ola21

 

Zobacz biografię Marysi/ biography of Marysia

Moja Babcia Marysia urodziła się w 1946 roku w Bolesławcu, jest to średniej wielkości miasto położone w województwie dolnośląskim.

Pochodzi z wielodzietnej rodziny, ma siedmioro rodzeństwa. Marysia (bo tak zwracam się do mojej Babci) jest emerytowaną nauczycielką języka polskiego. Obecnie jest na emeryturze i wraz z moim Dziadkiem spełnia swoje marzenia: podróżuje po całym świecie. Przejście na emeryturę było przełomowym momentem w życiu Marysi, ponieważ właśnie teraz może dbać tylko i wyłącznie o siebie. Marysia jest szczęśliwą i spełnioną kobietą. Na tej stronie umieściłam krótki wywiad z moją Babcią, ponieważ chciałabym pokazać innym seniorom, że na emeryturze można cieszyć się życiem!